Dobra agencja szkoleniowa

Firmy, które chcą zorganizować szkolenie dla swoich pracowników zwykle mają dość duży dylemat. Rynek szkoleniowy w Polsce rozwinął się bowiem błyskawicznie. Szkolenia proponuje więc naprawdę wiele agencji różnej wielkości. Niektóre z nich szkolenia prowadzą na rynku ogólnopolskim, inne na rynku lokalnym. Jak wybrać najlepszą ofertę?

Ustal jakie szkolenia są potrzebne

Nim zdecydujemy się na konkretną propozycję, warto dokładnie określić rodzaj szkoleń. Agencja szkoleniowa tradycyjnie oferuje szkolenia ogólnodostępne oraz zamknięte. Dla dużych przedsiębiorstw znakomite są szkolenia dedykowane. Warto precyzyjnie określić nie tylko branżę, ale i zakres szkoleń. Kolejnym krokiem jest porównanie ofert agencji szkoleniowych. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny, ale również program poszczególnych szkoleń. Znaczenie ma to, czy zajęcia mają postać warsztatów.

Idealna agencja, czyli jaka?

Nie każda firma szkoleniowa , którą znajdziemy spełni nasze wymogi. Dobra agencja szkoleniowa zatrudnia kompetentnych trenerów i ekspertów. Warto więc szczegółowo sprawdzić kompetencje kadry prowadzącej zajęcia. Niektóre firmy szkoleniowe podejmują się bowiem przeprowadzenia szkoleń dedykowanych z dziedzin, które nie są ich specjalnością. Wykładowcy muszą być jednak specjalistami w wąskiej dziedzinie. Kolejnym krokiem jest dotarcie do certyfikatów agencji. To właśnie one potwierdzają bowiem kompetencje trenerów.
Powinniśmy też przeanalizować rekomendacje innych klientów. Pod uwagę powinniśmy wziąć opinie na temat szkoleń z naszej branży.
Dobra agencja szkoleniowa oferuje szkolenia w firmie klienta oraz wyjazdowe. Agencja powinna zadbać o odpowiednią oprawę szkolenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s